Меню & пошук

«Атлант розправив плечі» вийшов українською мовою

«Атлант розправив плечі» вийшов українською мовою

[ads-pc-2]

o-ATLAS-SHRUGGED-facebook

Культовий бізнес-роман авторства Айн Ренд, «Атлант розправив плечі», вперше вийшов в українському перекладі. Третю частину книги, яку видало видавництво Наш Формат, презентують у Києві 3 вересня.

«Атлант…» – головний роман Айн Ренд, який вона писала 12 років. Згідно з даними опитування Бібліотеки Конгресу США, це друга після Біблії книга, що змінила життя американських читачів. Бурхливі обговорення фундаментальної трилогії, великої «політичної притчі» тривають від 1957 року, на ній виросли три покоління американців, мільйони «атлантів» розлетілися по всьому світу. Три частини трилогії названі відповідно до основних законів логіки: «Несуперечність», «Або-або», «А є А». В останній частині свого фундаментального роману ідей Айн Ренд змальовує цілісну філософську систему, яка досі викликає палкі дискусії, де від захвату до обу­рення – один крок.

Книга вийшла у видавництві «Наш Формат». Найгучніший роман американської літератури українською переклала Софія Андрухович. Приголомшливий успіх трилогії серед українських читачів, обговорення бестселера Ренд в українських медіа й рекомендації Президента України прочитати «Атланта» свідчать про те, що роман співзвучний сучасному українському суспільству.

Видання «The Economist» трактує феномен успіху трилогії Ренд так: «Щойно уряд починає втручатися в діяльність ринку, люди кидаються купувати книжку Ренд. Чому? Причину цього явища добре пояснює назва нещодавно сформованої групи в соціальній мережі Facebook: “Читав сьогоднішні новини? Це наче «Атлант розправив плечі» відбувається в реальному житті”».

9786177279067_0001

Айн Ренд (1905–1982) – американська письменниця єврейського походження, філософ, яка створила філософську систему об’єктивізму. Почала писати сценарії з восьми років, а пригодницьку прозу – з десяти. Емігрувала в Америку в 1926 році, працювала помічницею режисера в Голлівуді, потім переїхала до Нью-Йорка, щоб присвятити себе філософії та літературній творчості. Справжня слава до Ренд прийшла після написання антиутопії «Гімн» (1938). Водночас на ім’я авторки працювала кіноіндустрія: твори Ренд екранізували в Штатах, в Італії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: