Меню & пошук

5 зручних додатків та сервісів для любителів книг

5 зручних додатків та сервісів для любителів книг

Час привести до ладу віртуальну книжкову полицю


[ads-pc-2]

Слідкуєте за книжковими новинками? Чи просто намагаєтесь прочитати якомога більше літературної класики? Зібрали спеціальні додатки та сервіси, які спростять процес пошуку та ознайомлення із новими книгами.


Goodreads –  це соціальна мережа для книголюбів. Вона допоможе вести перелік прочитаних книг, а також планувати наступні книги до прочитання. Кожен користувач Goodreads заповнює свій профіль – портрет читача. Книги в профілі “розміщуються” на книжкових полицях: Read ( «Прочитані»), Currently-Reading ( «Читаю зараз»), To-Read ( «До прочитання») і Favorites ( «Улюблені книги»). Goodreads синхронізується з Facebook і Twitter, тож після чи під час прочитання якоїсь з книг, можна поділиться враженнями з друзями в соціальних мережах.   


Шукаєш де б не просто почитати, але і поділитись написаним? Сервіс Wattpad  є онлайн-спільнотою для письменників і читачів, в якій користувачі можуть розміщувати статті, оповідання, фанфіки та вірші. Зареєстровані користувачі отримують доступ до понад 10 мільйонів книг,  можливість публікувати свої роботи, а також бути на зв’язку з улюбленими письменниками.


Творці додатку позиціонують його соціальний клуб для книголюбів. Bookmate, за окрему платну підписку (один місяць – $1.99, стандартна підписка – $4.99, преміум підписка – $9.99), дозволяє завантжувати книги 12 мовами в текстовому форматі, та 7 мовами в аудіо форматі. Читачі також мають можливість створювати тематичні книжкові полиці, залишати враження про прочитане, робити цитати і ділитися книгами з друзями. Користувачі також можуть безкоштовно читати класику, а відкриті в додатку книги зберігаються для читання навіть без доступу до інтернету.


Додаток, в якому можна знайти 2200 творів української класичної літератури в різних жанрах: художня література, публіцистика, мемуари, казки, байки, оповідання, тощо. Окремо можна знайти також аудіокниги українських авторів. Є можливість робити мітки, додавати книги в списки обраних, а також ділитися ними в соціальних мережах. Отримати повний доступ до книг та аудіокниг можна скориставшись будь-якою з підписок. Є 14-денна безкоштовна (автоматично продовжуєтся кожного місяця за за $2.99), на три місяці (за $7.99) та на 12 місяців (за $23.99).


Buch.Today – це спеціальний сервіс, що виховує звичку читати щодня. Просто надішліть йому epub-файл книги, яку хочете прочитати, і він буде завантажувати її невеликими уривками в вашу стрічку Facebook або повідомленнями в Telegram. Такими чином, під час щоденного скролу стрічкою, ви будете натрапляти на порції тексту і  читати його, як звичайний пост в соціальній мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: