Меню & пошук

5 зручних додатків та сервісів для любителів книг

5 зручних додатків та сервісів для любителів книг

Час привести до ладу віртуальну книжкову полицю


Слідкуєте за книжковими новинками? Чи просто намагаєтесь прочитати якомога більше літературної класики? Зібрали спеціальні додатки та сервіси, які спростять процес пошуку та ознайомлення із новими книгами.


Goodreads –  це соціальна мережа для книголюбів. Вона допоможе вести перелік прочитаних книг, а також планувати наступні книги до прочитання. Кожен користувач Goodreads заповнює свій профіль – портрет читача. Книги в профілі “розміщуються” на книжкових полицях: Read ( «Прочитані»), Currently-Reading ( «Читаю зараз»), To-Read ( «До прочитання») і Favorites ( «Улюблені книги»). Goodreads синхронізується з Facebook і Twitter, тож після чи під час прочитання якоїсь з книг, можна поділиться враженнями з друзями в соціальних мережах.   


Шукаєш де б не просто почитати, але і поділитись написаним? Сервіс Wattpad  є онлайн-спільнотою для письменників і читачів, в якій користувачі можуть розміщувати статті, оповідання, фанфіки та вірші. Зареєстровані користувачі отримують доступ до понад 10 мільйонів книг,  можливість публікувати свої роботи, а також бути на зв’язку з улюбленими письменниками.


Творці додатку позиціонують його соціальний клуб для книголюбів. Bookmate, за окрему платну підписку (один місяць – $1.99, стандартна підписка – $4.99, преміум підписка – $9.99), дозволяє завантжувати книги 12 мовами в текстовому форматі, та 7 мовами в аудіо форматі. Читачі також мають можливість створювати тематичні книжкові полиці, залишати враження про прочитане, робити цитати і ділитися книгами з друзями. Користувачі також можуть безкоштовно читати класику, а відкриті в додатку книги зберігаються для читання навіть без доступу до інтернету.


Додаток, в якому можна знайти 2200 творів української класичної літератури в різних жанрах: художня література, публіцистика, мемуари, казки, байки, оповідання, тощо. Окремо можна знайти також аудіокниги українських авторів. Є можливість робити мітки, додавати книги в списки обраних, а також ділитися ними в соціальних мережах. Отримати повний доступ до книг та аудіокниг можна скориставшись будь-якою з підписок. Є 14-денна безкоштовна (автоматично продовжуєтся кожного місяця за за $2.99), на три місяці (за $7.99) та на 12 місяців (за $23.99).


Buch.Today – це спеціальний сервіс, що виховує звичку читати щодня. Просто надішліть йому epub-файл книги, яку хочете прочитати, і він буде завантажувати її невеликими уривками в вашу стрічку Facebook або повідомленнями в Telegram. Такими чином, під час щоденного скролу стрічкою, ви будете натрапляти на порції тексту і  читати його, як звичайний пост в соціальній мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: