Меню & пошук

27 томів щоденників британського актора Алана Рікмана видадуть однією книгою у 2022 році

27 томів щоденників британського актора Алана Рікмана видадуть однією книгою у 2022 році

Рукописи охоплюють понад 25 років життя актора.


[ads-pc-2]

Щоденники покійного британського актора Алана Рікмана видадуть однією книгою восени 2022 року, пише The Guardian. У книгу увійдуть 27 томів рукописних щоденників Рікмана. 

Рікман почав писати щоденник від руки на початку 1990-х років з наміром колись їх опублікувати. На той час він вже виступав у Королівському шекспірівському театрі. Він продовжував вести щоденники протягом наступних 25 років, паралельно знімаючись у фільмах «У пошуках галактики», франшизі про Гаррі Поттера (роль Северуса Снейпа), «Реальна любов», «Розум і почуття». Він писав щоденник аж до своєї смерті у 2016 році від раку підшлункової залози.

Книгу «The Diaries of Alan Rickman» (Щоденники Алана Рікмана) опублікує видавництво Canongate, яке придбало права на щоденники Рікмана. Головним редактором стане Алан Тейлор.

«Я рада, що Canongate буде публікувати щоденники Алана, і не могла і мріяти про призначення кращого редактора, ніж Алан Тейлор», — сказала Рима Хортон, вдова Рікмана, яка була з ним з 1965 року. «Щоденники показують не тільки Алана Рікмана як актора, але справжнього Алана — його почуття гумору, його гостру спостережливість, його майстерність і його відданість мистецтву».

У щоденниках Рікман ділиться своїми думками про акторську гру, огляди п’єс, які він відвідував, його друзів та політичні погляди, а також історіями зі знімальних майданчиків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: