Меню & пошук

10 кращих дизайн-проєктів для збереження соціальної дистанції — Dezeen

10 кращих дизайн-проєктів для збереження соціальної дистанції — Dezeen

Кращі проєкти в Італії, США, Австрії, Нідерландах, Великобританії.


[ads-pc-2]

Видання Dezeen склало підбірку 10 дизайн-проєктів 2020 року, які допомагають зберегти соціальну дистанцію. 

«У рік, коли обмеження через коронавірус були в центрі уваги більшості, багато дизайнерів зосередили свої зусилля на створенні безпечнішого середовища. Щоб продовжити наш огляд 2020 року, ми зібрали 10 найпопулярніших дизайнів для соціального дистанціювання», — зазначили у Dezeen.

10 кращих дизайн-проєктів для збереження соціальної дистанції:

  • Parc de la Distance від Precht studio

Австрійська студія Precht розробила концепцію парку у вигляді лабіринту, який дозволяє людям зберігати соціальну дистанцію на відкритих просторах під час пандемії: відвідувачі фізично розділені живоплотом шириною 90 сантиметрів.

  • Well-Distance-Being від Livable

Одяг Well-Distance-Being має форму криноліну і призначений для заохочення людей до соціальної дистанції.

  • Проєкт Офісу соціального дистанціювання від Weston Williamson + Partners

Лондонська архітектурна студія Weston Williamson + Partners оприлюднила проєкт робочого місця з дотриманням соціальної дистанції, зокрема, прозорими перегородками навколо столів та дверима, які відкриваються без дотику. 

  • Green dots від Паула Шера

Графічний дизайнер Паула Шер намалювала тисячу зелених точок на відстані двох метрів один від одного у парку Хай-Лайн в Нью-Йорку після того, як він знову відкрився для публіки у липні. Зелені точки діяли як маркери соціального дистанціювання на лавках і майданчиках в громадському парку.

  • StoDistante від Caret

Студія Caret Studio намалювала 1,8-метрову сітку квадратів на бруківці площі Пьяцца Джотто в Італії. Проєкт StoDistante став тимчасовим рішенням для відновлення громадських місць у регіоні Тоскана після карантину.

  • Білі кола на траві у Domino Park в Нью-Йорку

У нью-йоркському Domino Park на траві намалювали білі кола, розташовані на відстані 1,8 метра один від одного. Відвідувачів заохочували знаходитися всередині кола, щоб зберігати безпечну відстань.

  • CoronaCrisisKruk від Object Studio

Дизайнерське бюро Object Studio в Амстердамі створило портативну лавку CoronaCrisisKruk для збереження соціальної дистанції. CoronaCrisisKruk складається з двох табуретів (нідерландською «krukken»), з’єднаних балкою з ручкою посередині. Відстань між стільцями — 1,5 метра. Лавка допоможе людям запам’ятати й візуалізувати безпечну відстань, якої потрібно дотримуватися, завдяки лінійці, нанесеній з боків.

  • Here Comes the Sun від Пола Кокседжа

Дизайнер Пол Кокседж розробив ковдру у формі сонця для того, щоб люди могли безпечно спілкуватися на відкритому повітрі влітку. Ковдра складається з центральної секції у формі кола і чотирьох окремих шматків тканини, які розміщені по контуру на відстані шести футів один від одного.

  • New Normal tableware від Boir

Серія концептуальних предметів посуду — ідея хорватської студії Boir. У ній представлені п’ять предметів зі сталі і каменю, які дозволяють користувачам обідати разом під час пандемії. Наприклад, подовжена ложка дозволяє парам годувати один одного на відстані.

  • Шкільні меблі для соціального дистанціювання від UNIT Fabrications

Британський меблевий бренд UNIT Fabrications створив серію кольорових мобільних перегородок для початкової школи у Лондоні, щоб допомогти учням повернутися з карантину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: