Меню & пошук

NASA шукають креативні студентські ідеї, які допоможуть вирішити проблему пилу на Місяці

NASA шукають креативні студентські ідеї, які допоможуть вирішити проблему пилу на Місяці

Це важливо для майбутнього освоєння космосу.


[ads-pc-2]

NASA оголосили про пошук студентських ідей, які допоможуть вирішити проблему місячного пилу — агентство планує дослідження Місяця в рамках програми Artemis. Про це йдеться на сайті NASA. 

Вирішення цієї проблеми — важливе для майбутнього освоєння космосу. Дрібні частинки, які складають місячний пил, прилипають практично до всього. Крім цього, пил може пошкодити скафандри, обладнання, космічні кораблі, а, потрапляючи у місця проживання астронавтів, може спричинити осідання пилу у вигляді скла у легенях людей.

Тепер NASA шукають креативні студентські рішення в різних категоріях, зокрема стійкість скафандрів до пилу і видалення місячного пилу в місцях проживання.  Всього експерти конкурсу BIG Idea Challenge 2021 оберуть від 5 до 10 команд з університетів та коледжів, кожна з яких отримає до 180 000 доларів для створення, тестування і демонстрації своєї ідеї.

«Для боротьби з місячним пилом будуть потрібні неймовірні творчі та інноваційні підходи, а співпраця з командою Artemis в межах BIG Idea Challenge є стратегічним зусиллям для стимулювання такого роду інновацій», — сказав Дрю Хоуп з Дослідницького центру Ленглі в Хемптоні, штат Вірджинія.

Раніше NASA визначили дату запуску марсохода Perseverance на Червону планету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: