Меню & пошук

Фестиваль сміливих: Чому варто відвідати Brave! Factory

Фестиваль сміливих: Чому варто відвідати Brave! Factory

Гід фестивалем вільної музики та мистецтва


[ads-pc-2]

Фестивальний рух Києва вийшов на європейське плато. Відвідувачі більше не ходять просто «потусити», а уважно вивчають список учасників заходу й репутацію організаторів. Організатори, своєю чергою, забезпечують не тільки якісного артиста-хедлайнера, але і супутні атрибути фестивалю: хороший звук, візуальне шоу, цікаву локацію і зручну навігацію. 

Brave! Factory − це приклад фестивалю, який щороку розширюється, не втрачаючи своєї суті. Для тих, хто все ще вирішує, чи йти на Brave! Factory, спеціально для Inspired організатори наводять кілька аргументів «ЗА».


Унікальна локація та інтерактивна арт-програма

Brave! Factory − це фестиваль вільної музики і незалежного мистецтва, зведений командою ентузіастів на території діючої фабрики. Це той випадок, коли захід максимально інтегрується в локацію. Заводські цехи і ангари стають сценами, бетон − полотном для імпровізації, а шматки промислового обладнання − арт-об’єктами в руках художників. Фестиваль прогримить на заводі «Метробуд», організатори обіцяють реновацію індустріальної території.

 


Квінтесенція актуальної музики з усього світу

Помилково вважати, що Brave! Factory − це тільки про техно. Команда Closer позиціонує його як фестиваль із широкою музичною палітрою. Побудують шість сцен, на яких два дні гратимуть світові артисти з жанровими тегами від хаусу до хіп-хопу, від джазу до арт-панку, від електро до еклектики. Всього на фестивалі очікуються виступи понад 50 зарубіжних та українських артистів.

Музичними акцентами події організатори називають:

Model 500 − Хуана Аткінса називають хрещеним батьком детройтського техно. У його послужному списку − музичні експерименти з далекого 1985 року аж до теперішнього часу, а ще перший в історії техно-трек No UFO’s.

Nastia − ідеологиня і співзасновниця Strichka Festival, власниця лейблу Propaganda, українська діджейка. Nastia грала на фестивалі Time Warp у Німеччині, в культовому лондонському клубі Fabric, а нещодавно представила шоукейс на Boiler Room у відомому клубі Pacha на Ibiza.

Shortparis − екстравагантні арт-панки, їхні виступи − це видовищна музика, театральний перформанс та гостросоціальні тексти. Для своїх концертів постмодерн-група обирає неординарні локації: київська публіка могла оцінити їхній лайв на Житньому ринку і в Київському цирку. 

Anthony Rother − обер-майстер електромагнітних увертюр, один з ветеранів і головних осіб стилю електро. Його дебютний альбом Sex With The Machine 1997 року став класичним зразком жанру. У музичних експериментах Ентоні простежується тема наукової фантастики і технологічної сингулярності.

Speculant − лайв-союз двох резидентів Closer − Костянтина Лобанова і Алекса Саважа. Хлопці мають лейбл Progressive Future, на якому представили треки X-Vitamin і People 101. 

dOP − в ексцентричних виступах французького гурту є місце і техно, і діп-хаусу, і вокальним партіям одного з учасників банди Jaw (він же − Nathan Daisy). До речі, Натан − бойфренд і музичний ментор української хіп-хоп виконавиці Аліни Паш, яка теж представить на Brave! Factory свою лайв-програму.

Shabazz Palaces − головні хіп-хоп гості фестивалю. Це дітище Ішмаеля Батлера, представника старої школи джаз-репу, власника премії Греммі, і Баби Марайре, мультиінструменталіста, сина зімбабвійського майстра язичницького музичного інструменту мбіра. Десять років тому вони побудували Shabazz Palaces із шаманського звучання і хіп-хоп синтезаторів, а тепер везуть на Brave! Factory свій афрофутуристичний виступ.


Resident Advisor рекомендує

Одне з головних видань в електронному світі, Resident Advisor другий рік поспіль включає Brave! Factory в десятку найкращих фестивалів, що проходять у серпні. Редакція Resident Advisor відзначила дизайн сцен, якісні звукові системи і класний лайнап, що поєднує нову і стару школи. Київський фестиваль увійшов до списку нарівні з німецьким Nachtdigital, хорватським Dimensions, британським Houghton, фінським Flow і гучним Dekmantel у Нідерландах.


Концентрація вільних людей

Про фестиваль може багато що сказати його аудиторія. Репутація «Брейва» як одного з найкращих електронних фестивалів Європи приваблює безліч креативних людей, фотографів, музикантів, стартаперів та іноземних гостей. Організатори закликають до діалогу: Brave! Factory − це не «гра в одні ворота», а фабрика з виробництва історій, де кожен, від артиста до гостя, є повноцінним учасником.

Фото: Sasha Zmiievets / Саша Змієвець

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: