Меню & пошук

Disney 2019-го «підняла» найбільшу касу за всю історію

Disney 2019-го «підняла» найбільшу касу за всю історію

Рекордні прибутки принесли «Месники» та «Капітан Марвел»


[ads-pc-2]

Компанія Disney за перші 7 місяців 2019 року заробила більше грошей, ніж будь-яка інша кіностудія за один рік. Сумарний прибуток студії наразі становить $7,67 мільярда у світовому прокаті, повідомляє CNN.

Найбільший внесок у рекордну касу зробила остання частина «Месників», побивши рекорд «Аватара» та зібравши $2,8 мільярда. Високими прибутками в понад 1 мільярд відзначилася також стрічка «Капітан Марвел».

Високі перегляди та касові збори принесли компанії і римейки «Короля лева» (понад $900 мільйонів), «Аладдіна» (більше $1 мільярда) та четверта частина «Історії іграшок» ($900 мільйонів).

Медіаексперти прогнозують: прибутки кіностудії до кінця року стануть ще більшими. Адже восени вийде друга частина «Малефісенти», а в грудні – фінальна частина «Зоряних воєн».

Однак наступний рік стане для Disney не таким успішним, як пише The Verge. Однією з причин буде зосередження на потоковому відео та створення спільних продуктів зі стримінговими платформами. Другою причиною зниження касових зборів стане менша кількість всесвітньо очікуваних фільмів. Хоча велику частину прибутку забезпечать адаптації «Мулан» та «101 долматинця».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: