У Японії створили велетенську газету на піску. Вона присвячена забрудненню пластиком
У Японії створили велетенську газету на піску. Вона присвячена забрудненню пластиком
Проект «Голос моря» розповідає про те, як моря страждають від пластику
[ads-pc-2]
У Японії створили газету на піску «Голос моря» розміром 50 на 35 метрів на пляжі Ліока. Її присвятили проблемі забруднення морів пластиком, йдеться на сайті проекту.
У газеті є лише одна стаття, що розповідає про те, як величезна кількість пластикових пляшок, пакетів і трубочок потрапляє в море та вбиває його жителів.
«Вісім мільйонів тонн пластику, що використовуються в повсякденному житті, щорічно скидаються в річки та океани. Проковтнувши пластикове сміття або заплутавшись у ньому, близько 700 видів тварин, зокрема морські черепахи, птахи, тюлені та риби, постраждали або загинули», − йдеться у «Голосі моря».
Також у газеті йдеться про те, що після того як пластик потрапляє в моря, він залишається там на сотні років. Для того щоб пластикова пляшка повністю розклалася, потрібно від 400 до 600 років. А згодом у світовому океані кількість пластику перевищить кількість риб та інших морських жителів.
Проект закликає людей більше не ігнорувати проблему забруднення та переглянути своє споживання пластику, наприклад, використовувати речі повторно та за можливості повністю відмовлятися від цього матеріалу.
Проект створював художник Тосіхіко Хосака разом зі студентами і місцевими жителями. Для цього їм знадобилося 11 днів.
Фото: seavoice-newspaper