Меню & пошук

У Литві після перегляду «Чорнобиля» на Airbnb виставили квартиру в soviet-style

У Литві після перегляду «Чорнобиля» на Airbnb виставили квартиру в soviet-style

Помешкання обладнали технікою радянської епохи


[ads-pc-2]

Литовська пара після перегляду серіалу від НВО «Чорнобиль» вирішила переробити власну квартиру в помешкання в радянському стилі. Для цього придбали старий автентичний холодильник та речі минулої епохи. Фото квартири виставили на міжнародному сайті з оренди житла Airbnb.

Поштовхом до перетворення квартири на музей радянського стилю стали зйомки серіалу «Чорнобиль» у Вільнюсі.

«Дивлячись серіал, ми з хлопцем щоразу бачили район, у якому жила його бабуся (на екрані він був житловим масивом Прип’яті). А якось навіть побачили свій балкон! Після смерті бабусі й дідуся в помешканні майже нічого не змінилося. Інтер’єр, столові прибори, навіть постільні приналежності – усе лишилося таким, як показано в телесеріалі. Ця квартира справді була ніби машиною часу», – розповідає співвласниця квартири.

Тому пара замінила новий холодильник на старий та виставила перші фото на Airbnb і в соцмережі. Після цього десятки людей почали їм дарувати радянські речі, якими більше не користуються: чашки, штори, книги та меблі.

Винайняти квартиру коштує $68 за добу. У помешканні можуть жити двоє людей. Є спальня та ліжко-диван. Ванна кімната обладнана сучасною технікою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: