Меню & пошук

У 2023 році Японія планує запустити перший у світі супутник, виготовлений з деревини

У 2023 році Японія планує запустити перший у світі супутник, виготовлений з деревини

Компанія вже почала дослідження використання матеріалів з дерева у космосі.


[ads-pc-2]

Японська компанія Sumitomo Forestry і Кіотський університет об’єднали свої зусилля для розробки першого у світі супутника, виготовленого з деревини, пише BBC. Запустити супутник на орбіту Землі планують у 2023 році.  

Компанія вже почала дослідження використання матеріалів з дерева у космосі. Після цього планують провести експерименти з різними видами деревини в екстремальних умовах на Землі.

Фахівці сподіваються, що дерев’яні супутники в майбутньому дозволять вирішити проблему космічного сміття. Вони, на думку вчених, будуть згоряти, не падаючи назад на Землю і не викидаючи шкідливі речовини в атмосферу.

«Ми дуже стурбовані тим фактом, що всі супутники, які повторно входять в атмосферу Землі, згорають і створюють крихітні частинки оксиду алюмінію, які будуть знаходитися у верхніх шарах атмосфери протягом багатьох років», — сказав Такао Дій, професор Кіотського університету і японський астронавт.

За оцінками дослідницької компанії Euroconsult, в цьому десятилітті щороку буде запускатися 990 супутників, а це означає, що до 2028 року на орбіті може знаходитися 15 000 супутників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: