Меню & пошук

Не лише Couchsurfing. 6 сайтів для пошуку безкоштовного житла

Не лише Couchsurfing. 6 сайтів для пошуку безкоштовного житла

Десь потрібно буде доглядати за домашніми тваринами, а десь — допомагати по господарству.


[ads-pc-2]

Найвідомішим сайтом для пошуку безкоштовного житла є Couchsurfing — зареєструвавшись там і знайшовши відповідного хоста, можна безкоштовно переночувати під час поїздки в іншому місті. Couchsurfing створений як сервіс для культурного обміну: гість отримує нічліг, а натомість проводить час з господарем та ділиться своїм досвідом.

Але Couchsurfing — не єдиний варіант для безкоштовного нічлігу. Є також інші сайти, де можна шукати безкоштовне житло. Як правило, в обмін на щось — допомогу по господарству або догляд за домашніми тваринами.

Щоправда, користування більшістю з цих сайтів платне, на що варто звернути увагу.

Inspired підібрав шість ресурсів для безкоштовного пошуку житла.


Wwoof

Особливість: робота на фермі

Ціна: 25 євро/ рік

Ресурс для тих мандрівників, які хочуть пожити на фермі, а також допомагати господарю з його щоденною роботою. Гість отримує нічліг та їжу, а натомість працює разом з господарем на фермі. Можна обирати, куди саме їхати — чи на ферму, або ж на виноградники, або в ліс.

Ресурс працює не у всіх країнах, тому варто ознайомитися зі списком країн, де він функціонує, перш ніж купляти підписку на рік.

Love Home Swap

Особливість: обмін житлом

Ціна: 11 доларів/ місяць

Сайт Love Home Swap пропонує обмінюватися житлом під час поїздок. Працює у двох різних варіантів. Перший варіант — «класичний»: ти їдеш в чийсь дім, а потім власник цього дому їде в гості до тебе. Може бути як обмін в один час, так само його можна реалізувати пізніше. Тобто не обов’язково їхати в Париж і кликати людину в Київ на ці ж дати — вона може приїхати пізніше.

Другий варіант — «за очки». За здачу свого житла нараховуються очки, які потім можна реалізувати на оренду апартаменів в іншому місті під час поїздки.

Home Exchange

Особливість: обмін житлом

Ціна: 15 доларів/ ніч або 150 доларів/ рік

У дечому схожий ресурс на попередній, з тією лише відмінністю, що принцип роботи Home Exchange побудований на «GuestPoints» (очки). Ти отримуєш їх, коли приймаєш в себе когось, і витрачаєш для того, щоб зупинитися в когось.

Можна вибрати як одноразове користування сервісом — коштує 15 доларів за ніч, так і проплатити користування ресурсом на рік вперед: коштує 150 доларів. Більше ні за що платити не потрібно: лише за доступ до бази та користування сервісом.

Culture Go Go

Особливість: потрібні знання англійської

Ціна: безкоштовно або 10 доларів/ місяць

Ресурс «Culture Go Go» працює лише в декількох країнах — Іспанії, Італії та деяких країнах Південної Америки. Особливість ресурсу полягає в тому, що гість отримує безкоштовне житло та їжу в обмін на практику англійської мови.

Господарі, як правило, слабо володіють англійською, але прагнуть підтягнути її рівень, для цього вони запрошують до себе гостей, які можуть їм допомогти. Ніде не вказано, скільки саме часу треба спілкуватися з людиною англійською щодня, але бажано приділяти хоча б декілька годин. Натомість господар може проводити екскурсії містом або влаштовувати інші активності.

MindMyHouse

Особливість: догляд за домом

Ціна: 20 доларів за реєстрацію

Ресурс «MindMyHouse» зроблений для людей, які не хочуть залишати свій будинок порожнім, коли кудись їдуть. Господарі дозволяють мандрівникам безкоштовно зупинитися там, аби вони підтримували чистоту, прибирали і доглядали за домашніми тваринами. Як правило, саме домашні тварини є причиною того, чому люди залишають свій дім на мандрівників.

Workaway

Особливість: допомога господарям

Ціна: 40 доларів / рік

Сервіс «Workaway» дозволяє мандрівникам отримувати безкоштовне житло та їжу в обмін на щоденну невелику допомогу господарям. З чим саме доведеться допомагати? Усе вказано в описі господаря — це може бути як допомога на фермі, так і робота в школі чи ще щось інше.

Ціна за користування сервісом — 40 доларів в рік, або 3,5 долари на місяць. Натомість отримуєш доступ до сервісу, яким користується майже 300 тисяч осіб. Також можна зареєструватися парою — це коштує 52 долари в рік.

А якщо користуєшся Couchsurfing, розповідали 10 правил подорожей за допомогою сервісу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: