Меню & пошук

Куди їхати вегетаріанцям: 5 найкращих країн для подорожі

Куди їхати вегетаріанцям: 5 найкращих країн для подорожі

Від Швейцарії до Шрі-Ланки.


[ads-pc-2]

Скуштувати смачне м’ясо чи рибу можна у будь-якому куточку планети, а з вегетаріанськими стравами трохи важче. Утім, за останні роки вегетаріанство стало дуже популярним, отже усе більше країн стає комфортними для подорожей вегетаріанцям. Inspired підібрав 5 країн, які необхідно відвідати.

Швейцарія

Краєвиди Швейцарії

Згідно з опитуванням порталу The Eco Experts, Швейцарія — найкраща країна в Європі для вегетаріанців. По-перше, тут розташований ресторан Hiltl — перший вегетаріанський заклад харчування у світі. По-друге, кількість вегетаріанських ресторанів на 100 тисяч людей у цій країні найбільша в Європі — 165.94. До того ж, у Швейцарії один з найменших середніх показників за кількістю спожитого м’яса на одну людину за рік — 74,7 кг.

Усі це факти, а також дороговизна м’яса, перетворюють Швейцарію на рай для вегетаріанців в Європі.


Індія

Індійський ринок

Вибір Індії у цьому списку не повинен дивувати. Понад 30% населення країни є вегетаріанцями, а це більше, ніж у всьому світі. Жителі Індії чи не найменше у світі споживають м’яса, лише 4,4 кг на рік з людини. Одна з найцікавіших місцевих страв — масала доса (млинець з цибулею, картоплею та багатьма приправами), яку варто скуштувати.


Великобританія

Великобританія настільки різноманітна і багатогранна, коли мова йде про їжу, що неможливо не включити її в цей список. Культура вегетаріанства швидко розвивається в Шотландії, а у Лондоні та інших британських мегаполісах вегетарінство давно стало «своїм». Понад 4 тисячі вегетаріанських ресторанів — найкраще підтвердження.


Шрі-Ланка

Якщо ти любитель гострої вегетарінаської їжі, це вибір точно для тебе. Рис та карі — одна з класичних страв, в яку можна додавати безліч овочів. На Шрі-Ланці величезний вибір різноманітних овочів та фруктів за доступними цінами. Потрібно лише трохи звикнути до гостроти місцевих страв.


Італія

Батьківщина пасти та піци надає вегетаріанцям безліч варіантів для корисного перекесу в будь-який час доби. Хоча в Італії чимало страв роблять з м’ясом, широкий вибір сезонних овочів дозволяє комфортно себе почувати усім. На Півдні Італії набагато більший вибір вегетаріанських страв, але на Півночі також поважають вибір людей, які не їдять м’яса. Піца «Маргарита» — найситніший та найкращий вибір для усіх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: