Меню & пошук

Airbnb анонсував функцію спільного планування поїздок

Airbnb анонсував функцію спільного планування поїздок

Тепер буде легше планувати спільні поїздки.


[ads-pc-2]

Сервіс Airbnb анонсував функцію спільного планування подорожі. Про це заявили на Tech Talk у головному офісі, повідомляє TechCrunch.

Airbnb планує дозволяти додавати людей до плану поїздки. Кожен зможе зберігати необхідну інформацію: цікаві квартири, різноманітні ресторани, музеї та інше. Користувачі, які є в цій поїздці, зможуть коментувати дії інших людей.

«Планування подорожі не є завершеним, поки не можна поділитися планом з кимось. Тому тепер ми створюємо функції, які дозволять вам додати партнерів по подорожі. Можна буде ділитися ідеями, додавати коментарі, можна буде співпрацювати і продумувати подорож», – заявила Лаура Ксю, представник Airbnb.

Сервіс не повідомляє, наскільки швидко з’явиться ця функція.

Також Airbnb показав нові додатки, які можна застосовувати для детальнішого планування подорож. Наприклад, місця, які хочеться відвідати. Ця функція інтегрована з Google Places.

Для Airbnb це не перші кроки щодо поширення своєї діяльності від типового сервісу для бронювання нічлігів. Раніше компанія почала випускати гайдбуки, рекомендації та інше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: