Меню & пошук

5 порад для тих, хто хоче відпочити в Карпатах

5 порад для тих, хто хоче відпочити в Карпатах

[ads-pc-2]

Зимові Карпати

Зима – традиційна пора для шаленого напливу туристів в Українські Карпати. Один з найбільш поширених шляхів влаштування собі зимового відпочинку у горах – це пошук садиб та готелів через інтернет, контактування з їх власниками, та, власне, саме бронювання.

На жаль, не у всіх туристів ця схема відбувається просто та без пригод. Своїм досвідом ділиться Микола Семеген, керівник порталу Karpaty.ua.

1. Перед тим як бронювати, важливо мати хоча б найменшу уяву про заклад, в якому плануєте відпочивати. Тому, раджу обирати заклади відпочинку на якісних інтернет-ресурсах, де є багато фото, детальна інформація, орієнтовне розташування відпочинкового комплексу. Дехто вважає, що на таких сайтах розміщуються виключно дорогі садиби, які можуть собі дозволити виділяти кошти на рекламу. Думка хибна, оскільки більшість сайтів беруть доволі символічну плату за рекламу і коливається вона від 10 до 50 грн. на місяць. Тому, здебільшого, в інтернеті можливо знайти різні помешкання – від найдешевших приватних садиб до найдорожчих готелів VIP-класу. Як правило, інформація є свіжою, а вибір досить широкий.2. Важливо зв’язатися з власниками і в телефонному режимі з’ясувати деталі відпочинку. Уточнюйте нюанси відносно опалення, водопостачання, харчування, місць проведення дозвілля та відстані до них. Не потрібно соромитись запитувати навіть про закономірні речі – температуру в номерах, наявність додаткових обігрівачів, можливості користування праскою чи феном, періодичність заміни постелі та рушників, наявність дров біля мангалу та інше. Уточніть місце розташування закладу. Були випадки, коли туристи, подолавши не одну сотню, а то й тисячу кілометрів дізнавались, що їх заклад знаходиться на відстані 40 км від гірськолижного курорту, де вони планували відпочивати.

3. Старайтесь уникати заманливих пропозицій на різних дошках оголошень, де за смішні гроші вам пообіцяють незабутній відпочинок з усіма зручностями.

4. Звертайте увагу на відгуки ваших попередників, або не полінуйтесь і спробуйте знайти контакти людей, які вже відпочивали в обраному вами закладі відпочинку на тематичних форумах.5. Зазвичай дорожчі заклади пропонують набагато кращі умови відпочинку. Звісно, вони не всім по кишені. Часто буває, що в разі відсутності клієнтів, власники йдуть на значні поступки, і якщо ваш бюджет не зовсім вписується в ціни закладу, спробуйте домовитись за вартість, яка б задовільнила і вас, і власника.


Місяць тому Inspired публікував рейтинг десяти найкращих садиб для зимового відпочинку у Карпатах. А за тегом Карпати ви можете знайти ще чимало цікавої інформації та фотографій з наших чудових гір :)

Перше фото – Ігор Меліка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: