Меню & пошук

Співачка і художниця Граймс виставила на аукціоні «частину своєї душі»

Співачка і художниця Граймс виставила на аукціоні «частину своєї душі»

До створення договору купівлі-продажу залучили адвоката.


[ads-pc-2]

Канадська співачка і художниця Граймс (справжнє ім’я — Клер Буше) виставила на аукціоні «частину своєї душі», пише Bloomberg. 

На онлайн-виставці «Selling Out» Граймс є малюнки, гравюри, фотографії та концептуальні твори, які вона зробила за останнє десятиліття. 

«Я займалася мистецтвом за 10-12 років до того, як доторкнулась до клавіатури», — сказала Граймс. «Я вважаю себе насамперед візуальним художником, і мені завжди було дивно, що люди знають мене завдяки музиці».

Одна з робіт, яка також має назву «Selling Out», — це юридичний документ, відповідно до якого покупець отримує частину душі Граймс.

До створення договору купівлі-продажу залучили адвоката. Граймс не хотіла, щоб хтось купив документ, тому планувала поставити ціну у 10 мільйонів доларів, але зупинилася на варіанті «найкращої пропозиції», надавши громадськості можливість вирішити, скільки коштує частина її душі.

На сайті виставки контракт описується як «формалізована ідея про те, що кожен раз, коли художник продає твір мистецтва, частина душі продається разом з ним».

Крім цієї роботи, Граймс виставила на продаж серію медитацій, написану і виконану штучним інтелектом.

Усі роботи можна подивитися на сайті галерей Лос-Анджелеса Gallery Platform  (до 3 червня) або Maccarone (до 31 серпня).

Це вже не вперше Граймс дивує публіку. Раніше вона разом з Ілоном Маском назвали дитину X Æ A-12. Однак, ім’я їм довелося змінити на X Æ A-Xii, щоб не порушувати закон штату Каліфорнія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: