Меню & пошук

52 напрямки для подорожі у 2019 році — The New York Times

52 напрямки для подорожі у 2019 році — The New York Times

Без України, але з багатьма європейськими місцями.


[ads-pc-2]

Американське видання The New York Times опублікувало рейтинг місць, які варто відвідати в 2019 році. У цей рейтинг попадали як міста чи регіони, так і повноцінні країни.

На першому місці в рейтингу опинилося Пуерто Рико, яке відновлюється після Урагану Марія. Друге місце — селище Хампі в Індії, яке варто відвідати заради архітектурного спадку минулих поколінь. Раніше до Хампі було напрочуд складно дістатися, але тепер авіакомпанія TruJet виконує туди щоденні перельоти, що полегшило можливість добирання в селище.

Замикає трійку найкращих Санта-Барбара в Каліфорнії, яку The New York Times рекомендує відвідати для гастрономічного туризму. Перше європейське місто — Мюнхен — посіло 5-е місце. Усього в топ-10 одразу три європейські локації: Мюнхен (Німеччина), Ольборг (Данія) та Азорські острови (Португалія).

Повний список топ-10 виглядає так:

1. Пуерто Рико
2. Хампі (Індія)
3. Санта-Барбара (США)
4. Панама
5. Мюнхен (Німеччина)
6. Ейлат (Ізраїль)
7. Острови Сетоучі (Японія)
8. Ольборг (Данія)
9. Азорські острови (Португалія)
10. Печери Онтаріо (Канада)

Загалом в топ-52 потрапили 17 європейських напрямків. У топ-20 розташувалися Задар (Хорватія), Апулія (Італія) та гори Татри (Словаччина), у топ-30 — Абердін (Шотландія), Гольфо Парадісо (Італія), Дессау (Німеччина) та Фризькі острови. У топ-40 — Вестлан (Норвегія), Ліон (Франція), Батумі (Грузія) та Марсель (Франція). У топ-50 — Пловдів (Болгарія), Веве (Швейцарія) та Кадіз (Іспанія).

Ознайомитися з повним списком можна на сайті The New York Times.

Найближче до України розташовані гори Татри в Словаччині, які The New York Times рекомендує відвідати для краєвидів та катання на лижах. Окрему увагу видання приділяє місту Кошице, яке є головним містом регіону.

Трохи раніше аналогічний рейтинг складав журнал National Geographic, а перше місце в їхньому списку дісталося Мехіко (столиця Мексики).

Також Inspired розповідав, куди можна буде полетіти з України лоукостерами в 2019 році — нові напрямки, які відкриються навесні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: