Меню & пошук

За останні 25 років у світі збільшилася кількість перфекціоністів. Мілленіали страждають найбільше

За останні 25 років у світі збільшилася кількість перфекціоністів. Мілленіали страждають найбільше

У світі почалася нова епідемія, показало дослідження


[ads-pc-2]

За останні 25 років кількість перфекціоністів серед чоловіків і жінок помітно збільшилася. А перфекціоністи з часом стають більш невротичними і менш свідомими, показав метааналіз досліджень перфекціонізму, пише Medical Xpress.

Результати говорять про те, що з віком люди, схильні до перфекціонізму, частіше переживають такі негативні емоції як відчуття провини, злість і тривогу, стають менш організованими, менш ефективними та надійними.

Метааналіз 77 досліджень перфекціонізму, проведених за останні 25 років, та опитування 25 000 учасників віком від 15 до 49 виявили, що серед молодого покоління перфекціоністів більше, ніж будь-коли раніше. Цьому сприяє критика батьків, соцмережі, що демонструють «ідеальне життя», професійна культура та реклама.

Перфекціонізм − це прагнення до досконалості, що змушує людину постійно хотіти покращувати себе та інших. Також ця риса проявляється у схильності до самокритики, сильному страху помилитися та постійних сумнівах у собі.

Дослідники вважають, що епідемія перфекціонізму в сучасному західномі світі − велика проблема, адже саме перфекціонізм пов’язують з розвитком тривоги, стресів, депресії, харчових розладів та навіть суїцидів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: