Меню & пошук

За 20 років штучний інтелект знищить 7 мільйонів робочих місць, але створить більше

За 20 років штучний інтелект знищить 7 мільйонів робочих місць, але створить більше

Це прогнозують у PwC


[ads-pc-2]

Штучний інтелект і пов’язані з ним технології замінять 7 мільйонів робочих місць у Великобританії та створить 7,2 мільйона нових за 20 років. Про це пише CNBС з посиланням на дослідження міжнародної аудиторської компанії PwC.

За даними дослідження, вплив штучного інтелекту на різні сектори буде відрізнятися. Наприклад, у сфері соціальної роботи та здоров’я з’явиться близько мільйона нових робочих місць, але у сфері виробництва їх кількість знизиться на 25%, тобто технології замінять близько 700 тисяч працівників.

«Це зменшить ціни та підвищить рівень доходів і витрат, що призведе до запиту на нових працівників», – каже Джон Хоксворд, головний економіст PwC.

Професійні, наукові та технічні сервіси зростуть на 16%, освіта – на 6%, а транспорт і державне управління зазнають зниження кількості робочих місць на 22% та 18% відповідно.

За результатами дослідження PwC радять урядам більше інвестувати в науку, технології, інженерію, мистецтво, дизайн і математику та заохочувати працівників розвивати в собі ці навички.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: