Меню & пошук

YouTube блокуватиме коментарі під дитячими роликами

YouTube блокуватиме коментарі під дитячими роликами

Під бан потрапили десятки мільйонів користувачів


[ads-pc-2]

YouTube видалятиме коментарі під роликами із дітьми. За словами представників відеохостингу, таке рішення вони прийняли у відповідь на масову появу коментарів педофілів під відео, на яких є діти. Про таку прогалину в роботі модераторів YouTube наприкінці лютого повідомив американський блогер Мет Уотсон. У своєму ролику він показав, що під роликами із дітьми є мільйони коментарів педофільського характеру.

У відповідь на це YouTube заблокував безліч юзерів та відключив можливість коментування дитячих роликів. Разом із тим представники відеохостингу пообіцяли, що деяким блогерам дозволять вмикати функцію коментування, але лише за умови, що самі власники акаунтів будуть строго модерувати коментарі.«Ми будемо активно співпрацювати із цими блогерами, і наша мета − збільшити їхню кількість, тому що наш механізм відслідковування неприйнятних коментарів буде вдосконалюватися», − заявили представники YouTube.

Рішення YouTube є наслідком нещодавнього викриття мережі педофілів, які використовували платформу для обміну коментарями під відео дітей. Під роликами, в яких діти танцюють або займаються гімнастикою, лишали таймкоди кадрів, на яких видно, як діти перевдягаються або перебувають у певних позиціях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: