Меню & пошук

Власники Tinder випустили ігровий додаток для побачень

Власники Tinder випустили ігровий додаток для побачень

Вибір обмежений 16 людьми


[ads-pc-2]

Компанія Match Group, якій належать додатки та сайти для побачень Tinder, Match, Plenty of Fish, OK Cupid, запустила новий додаток Crown, в якому потрібно буде зіграти за побачення.

Застосунок вирішуватиме проблему занадто великого вибору, який отримують користувачі аналогічних програм. Про це пише Tech Crunch.

Crown пропонує користувачу вибір з 16 людей на день, яких для нього підбирає алгоритм. Спочатку користувач бачитиме їх у парах, з яких має обрати лише одного і «коронувати» його. Так продовжуватиметься, поки на вибір не залишиться четверо людей. Фіналісти зможуть поспілкуватися в чаті з користувачем і домовитися про пробачення або ніяк не реагувати.

Якщо користувач часто потрапляє до «коронованої четвірки», алгоритм пропонуватиме йому більше людей на вибір.

«Чим більше ти шукаєш потенційного партнера, тим більше шансів не зупинити свій вибір ні на кому. Це називається когнітивне перенавантаження. Людина має природну схильність продовжувати шукати для того, щоб знайти щось краще. І з такою величезною кількістю альтернатив і можливостей для пошуку кращого партнера або партнерки онлайн легко здобути залежність», – пояснює причину обмеженого вибору у додатку Хелен Фішер, наукова керівниця Match Group.

Розробники Crown сподіваються, що в ньому будуть спілкуватися більше, ніж в інших додатках для побачень, адже факт того, що людину обрали, а іншу при цьому відсіяли, має сприяти зацікавленості почати розмову.

Фото: Crown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: