Меню & пошук

Відкрилася вакансія мандрівника навколо світу на € 2 500 на місяць

Відкрилася вакансія мандрівника навколо світу на € 2 500 на місяць

Щасливчики об'їздять 40 країн за рік


[ads-pc-2]

Проект World Life Experience шукає 12 людей на вакансію мандрівників на зарплатню € 2 500 на місяць. Вони повинні будуть їздити навколо світу, фотографувати, писати про подорожі для сайту організації та соцмереж. Про це пише Veter do it.

Подорож триватиме рік з 17 січня 2019 року до 27 листопада 2019 року. Протягом цього часу група з 12 людей об’їздить 40 країн світу, серед яких Португалія, Іспанія, Австрія, Китай, Індія, Австралія, Мадагаскар.

Окрім створення контенту про країни, учасники повинні будуть взаємодіяти з місцевими громадськими організаціями і брати участь у благодійних проектах.

Усі перельоти, проживання, страхування та розваги World Life Experience покриває. Протягом річної подорожі працівники матимуть час на відпочинок — по 2 тижні перерви 4 рази на рік.

Заявку на вакансію можна подати на сайті World Life Experience до 20 липня. Кандидати повинні мати вік від 21 до 39 років, добре володіти англійською, бути толерантними і дружніми.

Для відбору потрібно скласти тест на знання англійської мови та психологічні тести і записати про себе промо відео. Після цього учасникам запропонують пройти співбесіду по скайпу. Серед усіх кандидатів оберуть 6 жінок і 6 чоловіків.

Вартість подання заявки складає 9, а також 2,5€ йдуть у фонд НГО.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: