Меню & пошук

В Україні запровадили обмежувальні заходи через коронавірус

В Україні запровадили обмежувальні заходи через коронавірус

Кабмін виділить 100 млн грн на закупівлю засобів індивідуального захисту.


[ads-pc-2]

Уряд запровадив обмеження по всій території України у зв’язку з поширенням коронавірусу. Про це повідомили на Урядовому порталі. 

Серед обмежень: заборона  проведення масових заходів, у яких запланована участь понад 200 осіб; тритижневий карантин у всіх навчальних закладах країни.

Обмеження не стосуються заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій і без глядачів.

Кабмін виділить 100 млн грн на закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств і служб, а також для поповнення держрезерву. З огляду на це до 1 червня забороняється експорт товарів протиепідеміологічного призначення. 

Крім цього, уряд планує закупити інфрачервоне обладнання  для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

Раніше міський голова столиці Віталій Кличко повідомив про те, що з 12 березня буде тимчасово обмеженим освітній процес у дитячих садочках, закладах загальної та вищої освіти, мистецьких і спортивних школах.

Також забороняється проведення масових заходів (понад 60 осіб), зокрема концертів, конференцій, кіносеансів. До участі в заходах будуть допускати лише тих осіб, які пройшли термометрію. Закритими будуть і розважальні центри й розважальні зони в шопінг-молах. У торгових центрах чергуватимуть лікарі.

Громадський транспорт працюватиме в звичайному режимі, але його двічі на добу дезінфікуватимуть. Попередньо обмеження діятимуть до кінця березня. Кличко зазначив, що в Києві не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: