Меню & пошук

В італійському магазині можна розраховуватися тільки сміттям

В італійському магазині можна розраховуватися тільки сміттям

Готівка чи картки не приймаються


[ads-pc-2]

У Порто-Рево (Сардинія) запрацював магазин Exchange by MINIWIZ. Усі предмети інтер’єру та товари в закладі створені з принесених перероблених речей. Розраховуватися за них можна також винятково відходами. Готівка чи картки не приймаються, йдеться на сайті проекту.

«”Обміняйте” свій вплив із забруднення планети на продукти, якими ви з гордістю поділитеся. “Обмінюйте” своє споживання одноразових товарів на міцні будівельні блоки для вашого будинку та міста», – пишуть творці простору.

Магазин оснащений машиною Trashpresso Miniwiz та розумним контейнером для сміття під назвою Robin. Він відстежує та сортує відходи за типами й передає їх далі на переробку.

Покупці можуть на власні очі бачити, як переробляється той чи інший предмет.

«Ви стаєте свідком усього процесу. Ніби в пекарні стежите за тим, як ваш хліб випікається в печі», – пояснюють автори проекту.

Ресайклінговий магазин у Порто-Рево діятиме до вересня.

MINIWIZ – корейська компанія, що займається створенням ресайклінгової економіки з 2005 року. Головна ідея: сміття може стати таким же ресурсом, що й гроші. Для її реалізації інженери створили алгоритм штучного інтелекту, який може самостійно сортувати сміття, та швидко відправляти його на переробку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: