Меню & пошук

У британському селищі вже 5 років поспіль невідомі розкидають пакунки з грошима

У британському селищі вже 5 років поспіль невідомі розкидають пакунки з грошима

Поліція так і не з'ясували хто причетний до цього


[ads-pc-2]

У Блекхол Кольєрі на північноморському узбережжі графства Дарем у Великій Британії вже 5 років поспіль місцеві мешканці знаходять пакунки з грошима – про це пише BBC. Сума в одному пакеті в середньому дорівнює місячному заробітку місцевого мешканця – 2 тис. фунтів стерлінгів (приблизно 2,6 тис. доларів США або 62,6 тис. гривень).

Усього в Блекхол Кольєрі проживає близько 5 тис. жителів. Вони незмінно звертаються в поліцію та несуть пакунки у відділки для з’ясування, кому ж належать гроші. Полісменам поки не вдалося виявити власника цих сум, оскільки ніхто не звертався за ними. Опитані мешканці не дали ніяких зачіпок, аналіз відбитків пальців також не дав результату.

Поліція припускає, що пакунки лишали навмисно на видних місцях, адже в основному їх знаходили на дорогах чи тротуарах. Гроші вперше почали з’являтися на вулицях селища в 2014-ому році, цьогоріч знайшли 4 пакунки, усього ж за 5 років їх виявили 12.

Через те, що ніхто не звертається у відділок, щоб повернути свої гроші, поліції доводиться віддавати пакунки тим, хто їх знайшов. Разом із тим у місцевому відділку додають: неможливо стверджувати, що абсолютно всі розкидані пакети завжди приносили полісменам.

Фото: Durham Constabulary

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: