Меню & пошук

Українець запустить анонімну соцмережу для людей, які пережили травми

Українець запустить анонімну соцмережу для людей, які пережили травми

Зараз можна допомогти у її створенні


[ads-pc-2]

Українець Андрій Ключко разом з друзями з Амстердаму запускає анонімну соціальну мережу Turtle для людей, які пережили фізичні та психологічні травми. Про це він написав у Facebook.

Проект назвали Turtle тому, що у черепах завжди є щось за спиною. Проект розрахований на людей, які самі переживають наслідки травм і не можуть відкрито комуть про них розповісти.

«Це безпечне місце, де ми можемо поділитися нашими травмами. Де ми можемо об’єднатися з іншими людьми, які носять у собі травми. Тому що люди, які пережили те саме, можуть нас зрозуміти. Вони можуть надати підтримку та допомогу, яка нам потрібна. Це може зменшити час болю», – йдеться на сайті проету.

До створення Turtle можуть долучитися всі охочі. Для цього потрібно пройти опитування на сайті, щоб засновники могли краще зрозуміти потреби аудиторії.

Як пише Wonderzine, проект зараз орієнтований на аудиторію скандинавських країн, проте згодом з’явиться і російськомовна версія сайту. Також засновники Turtle будуть проводити зустрічі з терапевтами, під час яких можна буде обговорити фізичні та психологічні травми.

Фото: unsplash

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: