Меню & пошук

Україна на 43-му місці у світі за рівнем знання англійської — дослідження

Україна на 43-му місці у світі за рівнем знання англійської — дослідження

Це один з найгірших показників в Європі.


[ads-pc-2]

Україна посіла 43-е місце у світі за рівнем знання англійською. Такі результати дослідження English Proficiency Index, опубліковані на сайті організації.

Дослідження English Proficiency Index стосується рівня знання англійської мови у неангломовних країнах світу. Цього року у дослідження взяли участь 88 країн.

Рівень знання англійської в Україні визначено як «середній», рейтинг склав 52,86. Це 43-е місце в світі і 28-е в Європі (п’яте з кінця списку).

Гірше, ніж українці, англійську мову в Європі знають лише грузини, албанці, турки та азербайджанці. Одразу над Україною в європейському рейтингу розташувалися Росія та Білорусь, а в світовому — Росія, В’єтнам та Уругвай. Одразу за Україною в світовому рейтингу — Макао та Китай.

На першому місці в рейтингу Швеція, другі — Нідерланди, третій — Сингапур. В топ-10 входять: Норвегія, Данія, ПАР, Люсембург, Фінляндія, Словенія та Німеччина. У цих країнах, а також в Бельгії та Австрії, рівень знання англійської визначено як «дуже високий».

У аналогічному рейтингу за 2017 рік Україна була на 47-му місці з «низьким» рівнем знання англійської. Два роки тому — 41-е місце, але теж «низький» рівень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: