Меню & пошук

У США з’явилася скульптура на знак перемир’я Pepsi і Coca-Cola

У США з’явилася скульптура на знак перемир’я Pepsi і Coca-Cola

Але Coca-Cola це не сподобалось, і мир тривав недовго


[ads-pc-2]

Компанія Pepsi встановила бронзову скульптуру засновника Pepsi навпроти статуї засновника Coca-Cola на знак перемир’я вдох брендів біля музею Coca-Cola в Атланті, пише Campaign.

Це сталося через ситуацію напередодні Супербоула − фінальної гри Національної футбольної ліги, що відбудеться 3 лютого в Атланті. Pepsi викупила ексклюзивні права на рекламу під час події. Для Coca-Cola проблема не лише в тому, що бренд не зможе рекламувати себе під час такої масштабної події, а й в тому, що Coca-Cola була винайдена саме в Атланті. 

І поки від Coca-Cola очікували відповіді, Pepsi встановила статую свого засновника, навпроти статуї засновника Coca-Cola, що біля музею напою в Атланті. Pepsi також виклала твіт, в якому двоє засновників піднімають склянки з двома колами на знак перемир’я.

«Coca-Cola, дякуємо за таку гостинність під час ігор цього тижня. Ми згодні, що разом − завжди краще, тому поставили наших засновників поруч, аби відсвяткувати проголошення тимчасового перемир’я».

Coca-Cola також відповіла.

«Разом − завжди краще. Ласкаво просимо в Атланту».

Згодом скульптуру Pepsi прибрали, і бренд відреагував у Twitter.

«Coca-Cola, ми проходили повз, і здається, сьогодні ви вже нам не раді. Це не зовсім “разом − краще”. Шкода, бо нам здавалося, що наші засновники вважали це гарною ідеєю».

Фото: Pepsi

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: