Меню & пошук

У Швеції запрошують креативних людей безкоштовно пожити на приватному острові

У Швеції запрошують креативних людей безкоштовно пожити на приватному острові

Усе для створення нових творчих проектів


[ads-pc-2]

Креативних людей з усього світу запрошують тиждень пожити безкоштовно на праватному острові у Швеції для створення нових проектів, пише Lonely Planet.

Острів, що знаходиться неподалік від Стокгольма, має назву Острів Ідей, а його власник – Фредрік Харен, автор і публічний спікер. У літні місяці острів відкритий для людей, які хочуть попрацювати над власними творчими проектами у тиші та спокої.

Перебування на острові безкоштовне, як і проживання в приватному будинку в лісі. Заплатити доведеться лише за переїзд до Стокгольма і харчування.

«Ми хочемо створити середовище, що допомагатиму втілювати в життя великі ідеї. Усі ми знаємо, що по-справжньому хороші ідеї приходять, коли ми на самоті та розслаблені, коли ми близькі до природи і в гармонії зі всесвітом», – йдеться на сайті Острова Ідей.

Острів приймає гостей з травня до початку вересня, але графік відвідувань на цей рік вже розписаний. Податися на безкоштовне перебування на Острові Ідей можна на літо 2020 року. Заповнити аплікаційну форму можна на сайті.

Фото: Ideas Island

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: