Меню & пошук

У Гарварді заснували стартап з омолодження собак і планують взятися за людей

У Гарварді заснували стартап з омолодження собак і планують взятися за людей

Вчені переконані, що редагування генів допоможе зупинити старіння


[ads-pc-2]

Генетик і молекулярний інженер Джордж Чьочл заснував стартап Rejuvenate Bio, який буде омолоджувати собак за допомогою генної терапії. Його глобальна мета – навчитися омолоджувати людей. Про це пише MIT Technology Review.

Засновник стартапу Джордж Чьочл каже, що готовий першим протестувати технологію з омолодження на собі.

Дослідники з Rejuvenate Bio переконані, що перемогти старість допоможе редагування генів. Вони вже додавали інструкції до ДНК лабораторних мишей, що дозволило омолодити їх. Стартап використав близько 60 методів генної терапії.

Зараз вчені збираються опублікувати статтю про можливість редагування двох генів, що відповідають за розвиток серцевої недостатності, цукрового діабету та ожиріння.

Девід Сінклер, біолог із Гарварда, який співпрацює з лабораторією стартапу, каже: «Те, чим займається Ілон Маск, виглядає досить нудним, порівняно з нашою діяльністю».

Незважаючи на те, що такі стартапи дуже популярні в Кремнієвій долині, вони викликають ряд етичних питань. Дослідник з університету Вашингтона Метт Каберлен каже, що генетичне втручання для подовження життя може мати неочікувані побічні ефекти.

«Змінюючи ген, що відповідає за розвиток серцевої недостатності, можна спричинити інший ефект на собак і, можливо, зробити їх менш здоровими в інших аспектах», – зазначає Метт Каберлен.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: