Меню & пошук

TikTok знижує охоплення роликів з «негарними» й бідними людьми

TikTok знижує охоплення роликів з «негарними» й бідними людьми

Це роблять, щоб «підтримувати імідж платформи для самовираження і творчості».


[ads-pc-2]

Згідно з внутрішніми документами TikTok, модератори соцмережі повинні фільтрувати контент, створений «некрасивими, бідними користувачами й людьми з інвалідінстю». Про це повідомляє The Intercept.

Джерела видання повідомляють, що «сервіс застосовує жорсткі обмеження стосовно користувачів, щоб підтримувати імідж платформи для самовираження й творчості».

Під цензуру потрапляють відео з розділу рекомендованих на головній сторінці, зняті користувачами з «неправильними формами тіла»: надмірно худими, із зайвою вагою, «потворним обличчям», вираженими іклами, відсутніми передніми зубами, зморшками, помітними шрамами й асиметрією на обличчі, а також люди з дварфізмом (карликовість) і видимими порушеннями зору.

На головну сторінку також не допускають ролики, зняті в «старій обстановці, включаючи нетрі, села й будівництва». Водночас у документі зроблено виняток для «красивих пейзажів сільської місцевості».

За правилами модератори повинні звертати особливу увагу на тріщини в стінах будинків, несправності й «старі та сумнівні декорації». У правилах ці обмеження аргументують тим, що «менш привабливі відео недостойні бути рекомендованими новим користувачам».

З розслідування видання також стало відомо, що деякі працівники соцмережі створюють акаунти, щоб прикинутися звичайними користувачами і випускати привабливий контент.

Представник TikTok Джош Гартнер розповів виданню, що спочатку правила ввели для запобігання буллінгу, а більшість з них платформа вже не використовує. Однак The Intercept зазначає, що цей документ усе ще був актуальним наприкінці 2019 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: