Меню & пошук

Sziget Mission: як виграти квитки на фестиваль

Sziget Mission: як виграти квитки на фестиваль

[ads-pc-2]

szigetmission

Бажаючих потрапити на музичні фестивалі – незліченна кількість. І тим не менш, лише кожен третій таки здійснює свою мрію: у когось не вистачає сили волі, щоб зібрати всі необхідні документи та податись на візу; у когось недостатньо фінансових ресурсів для поїздки чи є більш важливі витрати; хтось як член королівської родини просто чекає запрошення :) Все ж, якщо ви справді хочете потрапити кудись, то ви зробите все для цього.

Це доказують нам тисячі європейців і не-європейців, які вже взяли участь у конкурсі Sziget Mission, за допомогою якого можна виграти незабутню подорож на фестиваль Sziget 2014, що відбудеться у серпні в Будапешті. 

Звісно, квитки на фестивалі розігрують щороку, проте просто так роздавати білети нецікаво, і організатори фестивалю придумали цікаву гру, взявши участь в якій, можна не лише потрапити на фестиваль, а й просто отримати порцію задоволення. Суть гри проста: вам потрібно сформувати команду з 2 або 4 осіб, обрати напрямок, який вам найбільш до вподоби, і почати заробляти бали, виконуючи обумовлені завдання. В ході гри вам доведеться проявити неабиякий талант та винахідливість – але справжні сігетці знайомі з цими словами не в теорії, а й на практиці.

szigetmission2

Дедлайн гри – 15 червня 2014 року, тож у вас залишилось всього кілька днів для того, аби взяти участь. Зароблені бали можна обміняти на щось корисне навіть у тому випадку, якщо ви не станете переможцем. Так, за 100 балів у грі – безкоштовна поїздка на Sziget Eye, а за 20 балів – безкоштовне пиво. Команди, що займуть перші 20 місць, отримають backstage-тур та селфі на головній сцені фестивалю, а перші 5 команд – VIP-проживання на Острові Свободи під час фестивалю. Тому не баріться та реєструйте команду зі своїх друзів уже зараз.

Що варто слухати на Sziget 2014 – читайте у нашому огляді лайн-апу фестивалю, і не припиняйте робити все для того, аби ваші мрії здійснювались!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: