Меню & пошук

Штучний інтелект навчили передбачати, коли працівник збирається звільнитися

Штучний інтелект навчили передбачати, коли працівник збирається звільнитися

Це допоможе покращити робочі умови


Америнські вчені створили алгоритм на основі штучного інтелекту, що передбачає, коли працівник захоче звільнитися з роботи, пише CNBC.

Для створення алгоритму використали великі дані та машинне навчання. Розробка дозволяє визначити індикатори, що можуть свідчити про те, що працівник найближчим часом збереться звільнитися. Перший індикатор – велика плинність кадрів. До цього найчастіше призводить зміна керівництва або події, після яких змінюється вартість акцій компанії.

Другий індикатор – залучення працівника в роботу. Цей показник заснований на відкритих даних про попередні місця роботи людини, термін роботи в останній компанії, навички, рівень освіти, гендер тощо.

Технологія передбачення звільнень може допомогти роботодавцям попередити звільнення або вчасно почати шукати заміну. Також алгоритм дозволить виявити, що працівники цінують у своїй роботі, які критерії та умови найбільше впливають на їхнє рішення залишитися в компанії або піти з неї. А це може допомогти покращити корпоративну культуру та умови праці.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: