Меню & пошук

Штучний інтелект навчили передбачати, коли працівник збирається звільнитися

Штучний інтелект навчили передбачати, коли працівник збирається звільнитися

Це допоможе покращити робочі умови


[ads-pc-2]

Америнські вчені створили алгоритм на основі штучного інтелекту, що передбачає, коли працівник захоче звільнитися з роботи, пише CNBC.

Для створення алгоритму використали великі дані та машинне навчання. Розробка дозволяє визначити індикатори, що можуть свідчити про те, що працівник найближчим часом збереться звільнитися. Перший індикатор – велика плинність кадрів. До цього найчастіше призводить зміна керівництва або події, після яких змінюється вартість акцій компанії.

Другий індикатор – залучення працівника в роботу. Цей показник заснований на відкритих даних про попередні місця роботи людини, термін роботи в останній компанії, навички, рівень освіти, гендер тощо.

Технологія передбачення звільнень може допомогти роботодавцям попередити звільнення або вчасно почати шукати заміну. Також алгоритм дозволить виявити, що працівники цінують у своїй роботі, які критерії та умови найбільше впливають на їхнє рішення залишитися в компанії або піти з неї. А це може допомогти покращити корпоративну культуру та умови праці.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: