Меню & пошук

Щонайменше 3 мільярди людей у 41 країні знаходяться в ізоляції через коронавірус — дослідження

Щонайменше 3 мільярди людей у 41 країні знаходяться в ізоляції через коронавірус — дослідження

У 27 країнах діють «жорсткі» обмеження мобільності.


[ads-pc-2]

Згідно з дослідженням журналістів видання Sky News, майже половина населення світу знаходиться під певними обмеженнями, оскільки уряди намагаються зупинити поширення коронавірусу. 

Щонайменше три мільярди людей у 41 країні світу знаходяться під тією чи тією формою обмеження. Наприклад, вони мають працювати з дому, а понад 1,5 мільярда знаходяться під «жорсткими» обмеженнями.

Аналіз Sky News, заснований на даних швейцарського інвестиційного банку UBS, класифікував обмеження за інтенсивністю: від закриття шкіл у нижній частині шкали до відсутності свободи пересування, як, наприклад, у більшій частині Китаю в лютому. З того часу Китай послабив обмеження на пересування, оскільки число людей, які померли від коронавірусу, різко зменшилося. За даними китайської національної комісії з охорони здоров’я, останнім часом переважна більшість випадків захворювання в Китаї були пов’язані з приїздом до країни іноземців, а не з місцевим населенням.

Також UBS заявляє, що у 27 з 41 країни, де ведеться моніторинг, діють «жорсткі» обмеження мобільності. Щонайменше у 37 країнах школи закриті до кінця березня й багато урядів надають місцевій владі повноваження тримати школи закритими на невизначений термін. 

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 549 604 випадки інфікування коронавірусом, 24 863 смерті й 127 531 випадок, коли пацієнти успішно одужали. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, коронавірус зафіксували в 199 країнах.

Раніше американський студент створив відео про те, як COVID-19 поширився по всьому світу за три місяці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: