Меню & пошук

Різдвяні фільми допомагають людям з деменцією − дослідження

Різдвяні фільми допомагають людям з деменцією − дослідження

Різдвяні пісні та фільми можуть викликати приємні спогади.


[ads-pc-2]

Перегляд різдвяних фільмів допомагає людям з деменцією − повідомляє BBC.

Згідно з дослідженням професора Алістера Бернса з Департаменту охорони здоров’я та соціального обслуговування Англії NHS England, перегляд відомих різдвяних фільмів і наспівування святкових пісень може викликати емоційні спогади.

«Людям з деменцією може бути нелегко слідкувати за суперечливими розмовами серед передріздвяного хаосу й шуму. А сімейний перегляд улюбленого класичного фільму, старого фотоальбому, сімейні ігри й навіть наспівування улюбленої колядки можуть зблизити людей і допомогти всім відчути себе частиною веселощів», − говорить Бернс.

Головна операційна директорка благодійної організації «Спільнота Альцгеймера» Кетрін Сміт вважає, що святкування Різдва може створити труднощі людей з деменцією, проте їм можна допомогти.

«Стара пісня, різдвяний фільм, спогади можуть бути корисними для людини з деменцією − це може допомогти зберегти її самооцінку, впевненість у собі й почуття власної гідності, а також поліпшити соціальну взаємодію з іншими людьми», − говорить Сміт.

Крім того, Сміт додала, що кожна людина з деменцією має свої особливості, а тому важливо враховувати її персональні потреби та бажання.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: