Меню & пошук

«Привіт з України»: з аеропорту «Київ» можна безкоштовно надіслати листівку друзям з усього світу

«Привіт з України»: з аеропорту «Київ» можна безкоштовно надіслати листівку друзям з усього світу

Акція триватиме до 30 серпня


[ads-pc-2]

Міністерство інформполітики спільно з проєктом Ukrainer та «Укрпоштою» запустило промоакцію України. До 30 серпня з аеропорту «Київ» усі охочі можуть надіслати листівки з вражаючими фото різних куточків нашої країни.

Для цього в аеропорту встановили спеціальну поштову скриньку та 10 інформаційних стендів з 20 видами листівок англійською мовою.

«Головна мета акції – заохочувати іноземців відвідати Україну, адже нашій країні є що показати. Тому брендовані листівки в аеропорту з чудовими фото від проєкту «Ukrainer» стануть нагодою туристам безкоштовно відправити друзям креативний «привіт» з України», – пояснила Софія Джуринська, головний спеціаліст сектору з питань просування України в світі МІП.

Фото для листівок надали волонтери проекту Ukrainer (які здійснюють експедиції Україною, відкриваючи її села, міста, ремесла, людей усьому світові).

«Для нас дуже важливо було долучитися до цієї події, оскільки відео і фото – результати нашої трирічної експедиціі усією Україною, до якої долучилося понад 300 волонтерів», – заявив Богдан Логвиненко, автор проєкту «Ukrainer».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: