Меню & пошук

Професор зоології випустив рок-альбом на підтримку бджіл

Професор зоології випустив рок-альбом на підтримку бджіл

Так бореться з вимиранням комах


[ads-pc-2]

Ларс Чіттка, професор зоології Лондонського університету королеви Марії, презентував рок-альбом на підтримку бджіл. «Дивні квіти» стане дебютом для гурту Killer Queen Bees, а гроші з його реалізації підуть на діяльність благодійного фонду, що захищає бджіл та інших комах, пише Daily Mail.

Кожен трек досліджує різні аспекти бджолиного життя – від психології, біології чи історії до часу, коли НАСА відправляє бджіл у космос, та використання комах у комерційних продуктах.

Професор зоології, який грає на електрогітарі, став відомим тим, що раніше вчив бджіл грати у футбол та натягувати струни. Вважає: через пісні донесе більшій кількості громадян важливість існування бджіл.

«Замість того, щоб просто пояснювати «сухі факти» у своїх наукових працях, я вирішив створити пісенну лірику. Мене давно вразило, що у світі бджіл є багато поезії», – заявив Чіттка.

Раніше заради порятунку бджіл, які вимирають через використання пестицидів на полях та забруднення навколишнього середовища, Pornhub створив новий жанр порно. Це «природне порно», або секс у природі – про запилення квіток бджолами. Ролики озвучували зірки секс-індустрії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: