Меню & пошук

Поліція Північного Йоркширу намагалася знайти власника Єдиного Персня з романів Джона Р.Р. Толкіна

Поліція Північного Йоркширу намагалася знайти власника Єдиного Персня з романів Джона Р.Р. Толкіна

Відділ поліції визнав, що їм потрібно освіжити свої знання кіно.


[ads-pc-2]

Поліція Північного Йоркширу, Англія, виклала на своїй офіційній сторінці Facebook допис, про пошуки законного власника срібного персня, викраденого в лютому 2019 року. 

Ним виявився Єдиний Перстень, який править іншими Перснями Влади в романах «Володар перснів» Джона Р.Р. Толкіна. Відділ поліції міста не знав про це, тому в коментарях до допису користувачі соцмереж почали жартувати про знамениту сагу.

Відділ поліції міста Кінгстона, Англія, написав: «Ми можемо допомогти! Думаємо, що (один з) власників — містер Смеагол (Голум). Колись він жив неподалік від Гладден Філдс біля річки Андуїн».

Інші користувачі сказали поліціянтам, що вони повинні знищити перстень, кинувши його в Ородруїн: «Перстень має бути повернутий глибоко в Мордор, у вогняну прірву, звідки він прийшов. Один з вас повинен зробити це».

Один з користувачів порадив: «На відміну від тих, хто сміється над нашою хороброю поліцією, я провів деяке розслідування й знайшов власника. Будь ласка, поверніть перстень Саурону, Гондор Вей, Мордор, Середзем’я».

Серед порад була й пропозиція надягнути перстень на палець, тоді, за сюжетом книги, володар самостійно вас знайде.

Розсмішило фанатів творчості Джона Р.Р. Толкіна й аналогії з книгами й фільмами. По-перше, Йоркшир звучить майже як Шир, країна гобітів в Еріадорі. По-друге, Йоркшир — батьківщина Шона Біна, який зіграв Боромира в кінотрилогії «Володар Перснів». 

У відповідь поліція Йоркшира відповіла: «Дякуємо за всі коментарі. Нам, вочевидь, потрібно освіжити наші знання про кіно! Однак це чиясь власність, і ми хотіли б повернути її».

Загалом користувачі поширили допис більше ніж 70 тисяч раз. Він зібрав понад 50 тисяч коментарів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: