Меню & пошук

Поліція Північного Йоркширу намагалася знайти власника Єдиного Персня з романів Джона Р.Р. Толкіна

Поліція Північного Йоркширу намагалася знайти власника Єдиного Персня з романів Джона Р.Р. Толкіна

Відділ поліції визнав, що їм потрібно освіжити свої знання кіно.


Поліція Північного Йоркширу, Англія, виклала на своїй офіційній сторінці Facebook допис, про пошуки законного власника срібного персня, викраденого в лютому 2019 року. 

Ним виявився Єдиний Перстень, який править іншими Перснями Влади в романах «Володар перснів» Джона Р.Р. Толкіна. Відділ поліції міста не знав про це, тому в коментарях до допису користувачі соцмереж почали жартувати про знамениту сагу.

Відділ поліції міста Кінгстона, Англія, написав: «Ми можемо допомогти! Думаємо, що (один з) власників — містер Смеагол (Голум). Колись він жив неподалік від Гладден Філдс біля річки Андуїн».

Інші користувачі сказали поліціянтам, що вони повинні знищити перстень, кинувши його в Ородруїн: «Перстень має бути повернутий глибоко в Мордор, у вогняну прірву, звідки він прийшов. Один з вас повинен зробити це».

Один з користувачів порадив: «На відміну від тих, хто сміється над нашою хороброю поліцією, я провів деяке розслідування й знайшов власника. Будь ласка, поверніть перстень Саурону, Гондор Вей, Мордор, Середзем’я».

Серед порад була й пропозиція надягнути перстень на палець, тоді, за сюжетом книги, володар самостійно вас знайде.

Розсмішило фанатів творчості Джона Р.Р. Толкіна й аналогії з книгами й фільмами. По-перше, Йоркшир звучить майже як Шир, країна гобітів в Еріадорі. По-друге, Йоркшир — батьківщина Шона Біна, який зіграв Боромира в кінотрилогії «Володар Перснів». 

У відповідь поліція Йоркшира відповіла: «Дякуємо за всі коментарі. Нам, вочевидь, потрібно освіжити наші знання про кіно! Однак це чиясь власність, і ми хотіли б повернути її».

Загалом користувачі поширили допис більше ніж 70 тисяч раз. Він зібрав понад 50 тисяч коментарів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: