Меню & пошук

Перші ілюстрації до коміксу за мотивами роману «Розповідь служниці»

Перші ілюстрації до коміксу за мотивами роману «Розповідь служниці»

Видавництво показало кілька сторінок майбутнього релізу


[ads-pc-2]

Видавництво Doubleday Books показало перші ілюстрації до коміксу за мотивами роману Маргарет Етвуд «Розповідь служниці» пише Deadline. Художником графічного роману стала ілюстраторка з Канади Рене Но (Renée Nault). Етвуд самостійно обрала її серед десятків претендентів. Вихід коміксу в продаж запланований на 26 березня цього року.

Роман-антиутопія «Розповідь служниці» описує події майбутнього, в якому встановлюється релігійна диктатура, а США перетворюється на державу Гілеад. У ній жінки, які можуть мати дітей, змушені примусово ставати служницями у сім’ях владної верхівки, аби народжувати для них дітей.

«Розповідь служниці» вийшла друком 1985 року та стала бестселером. А 2017 року вийшов перший сезон серіалу на основі книги, що здобув вісім нагород «Еммі».

У листопаді 2018-го Етвуд заявила, що пише продовження. Сиквел авторка назвала «Заповіти» (The Testaments). Сюжет розповідатиме про події через 15 років після останньої сцени першого роману. Оповідь вестиметься від трьох героїнь. Її сюжет не буде пов’язаний із серіалом «Розповідь служниці» на каналі Hulu. Вихід нової книжки запланований на вересень 2019 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: