Меню & пошук

Нова обкладинка National Geographic стала віральною

Нова обкладинка National Geographic стала віральною

Вона привертає увагу до проблеми забруднення планети пластиком


[ads-pc-2]

Старший фоторедактор National Geographic Вог Уоллес виклав у Twitter фото обкладинки червневого номера, назвавши її «одною на віки». З цим погодилося чимало користувачів. Допис вже набрав майже 43 тисячі ретвітів і близько 85 тисячі лайків.

Під постом також почалося активне обговорення з приводу забруднення планети пластиком.

Ілюстрацію з пластиковим пакетом, зануреним в океан, створив мексиканський художник Хорхе Гамбоа. Ця робота здобула перше місце в категорії політичних і соціальних проектів на Болівійській бієнале постерів у 2017 році.

Червневий номер National Geographic присвячений тому, як використання пластику кожною людиною впливає на забруднення планети. Цей випуск продаватиметься в паперових обгортках, а не в пластикових, як зазвичай.

Також National Geographic запустили світову кампанію зі зменшення використання пластику, до якої може приєднатися кожен. Так люди з усього світу зможуть стати частиною глобальної спільноти, яка використовуватиме все менше пластику в повсякденному житті, і зможе зупинити масове забруднення довкілля пластиком. Кожен, хто приєднається до акції, отримуватиме практичні поради від National Geographic, що допоможуть зменшити використання пластику.

Фото: Vaughn Wallace

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: