Меню & пошук

NASA створили відео-симуляцію заходу Сонця на інших планетах

NASA створили відео-симуляцію заходу Сонця на інших планетах

Земля, Венера, Марс, Уран і супутник Титан.


[ads-pc-2]

Джеронімо Віллануева, вчений-планетолог з Центру космічних польотів NASA імені Ґоддарда в Меріленді, США, створив комп’ютерну симуляцію того, як виглядає захід Сонця на інших планетах сонячної системи. Про це йдеться на сайті NASA. 

На кожній з планет (Земля, Венера, Марс, Уран) і Титані (найбільший за розміром супутник Сатурна) свій колір неба, а оскільки деякі з них обертаються далеко від сонячного світла, фотони розсіюються в різних напрямках в залежності від їхньої енергії і типів молекул в атмосфері. В результаті виходить різна палітра кольорів, яка буде видна тим, хто стоїть на цих планетах.

Наприклад, на відео можна побачити, що захід Сонця на Урані — це насичена блакить, яка перетворюється в синій колір з бірюзовими відтінками. А на Марсі колір неба змінюється з коричневого в блакитний, тому що частинки марсіанського пилу розсіюють синій колір більш ефективно.

Симуляцію Віллануева створив, коли працював над комп’ютерним моделюванням для можливої майбутньої місії на планету-гігант Уран.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: