Меню & пошук

Міжнародна космічна станція повернула на Землю 12 пляшок французького вина з космосу для дегустації

Міжнародна космічна станція повернула на Землю 12 пляшок французького вина з космосу для дегустації

Кожну пляшку помістили у сталевий циліндр.


[ads-pc-2]

Міжнародна космічна станція повернула на Землю 12 пляшок французького  вина і сотні виноградних лоз, які провели рік на орбіті, пише The Guardian. 

Європейський стартап Space Cargo Unlimited відправив у космос вино у листопаді 2019 року, а виноградні лози вирушили до МКС у березні 2020 року. Кожну пляшку помістили у сталевий циліндр — вони залишалися закоркованими на борту орбітальної лабораторії.

Вино з пляшок продегустують сомельє в Бордо. Так дослідники хочуть перевірити, як умови космосу змінили характеристики напою.

«Наша мета полягає в тому, щоб вирішити, як ми створимо сільське господарство завтра, яке буде одночасно органічним і здоровим і здатним прогодувати людство, і ми думаємо, що космос має вирішальне значення», — сказав Ніколас Гом зі Space Cargo Unlimited.

За його словами, у зв’язку зі зміною клімату сільськогосподарські продукти, такі як виноград, повинні будуть адаптуватися до більш суворих умов. За допомогою серії космічних експериментів Space Cargo Unlimited сподівається адаптувати рослини до умов невагомості, і перетворити їх у більш міцні і стійкі види.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: