Меню & пошук

Людина уперше обпливла Британію. На це знадобилося 155 днів

Людина уперше обпливла Британію. На це знадобилося 155 днів

Британець Рос Еджлі увійшов в Книгу рекордів Гіннеса.


[ads-pc-2]

Британець Рос Еджлі став першою людиною в історії, яка змогла обпливти Британію по колу. Про це повідомляє Sky News.

33-річний Еджлі почав свій заплив 1 червня, біля міста Мергейт, на Південному Сході Британії. Щоб зробили коло навколо острову Росу знадобилося 155 днів, за котрі він жодного разу не виходив на сушу.

Еджлі плив по 12 годин на добу, а ще 12 годин проводив на катері, який плив поруч з ним. Там плавець спав та їв.

За час запливу Рос подолав 2864 кілометри. Він став першою людиною, яка обпливла Британію, за що увійшов в Книгу рекордів Гіннеса. Під час запливу Еджлі встановив ще одне унікальне досягнення: на 74-й день плавання (14 серпня) Міжнародна асоціація плавання у відритій воді заявила, що його заплив — найдовший в історії плавання в морі.

Під час останнього кілометру дистанції до Роса Еджлі приєдналися ще 300 плавців, які підтримали його. Британець заявив, що навмисне одягнув окуляри, щоб приховати сльози щастя.

Після того, як Еджлі ступив на сушу, він розказав, що у нього був страх, що не зможе ходити після такого довгого часу у воді. Але усе обійшлося.

Усього Рос Еджлі уже тричі увійшов в Книгу рекордів Гіннеса. Раніше він пробіг марафон, протягнувши за собою автомобіль, а також піднявся по канату на висоту 8 848 метрів, що рівноцінно висоті Евересту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: