Меню & пошук

Книжкові новинки: перевидання «НепрОстих» Прохаська у форматі арт-буку

Книжкові новинки: перевидання «НепрОстих» Прохаська у форматі арт-буку

Terra Incognita готує до випуску книжку Тараса Прохаська «НепрОсті»


[ads-pc-2]

Terra Incognita готує до друку перевидання роману Тараса Прохаська «НепрОсті». Ілюстрації до арт-буку створила Юлія Табенська.

«У нашого видавництва давні дружні стосунки з Тарасом Прохаськом, а «НепрОсті» – одна з наших найулюбленіших книг. Тому, коли ми започаткували серію «Українська езотерика» – плануємо видавати книги українських письменників, які так чи інакше зачіпають у своїх творах тему світу непроявленого, а відтак містичного і незбагненного – то перше, що спало нам на думку – це «НепрОсті» Прохаська. Адже непрОстими гуцули називали «земляних богів» – людей з паранормальними здібностями. І Прохасько створив цілу альтернативну міфологію Карпат, яка уже майже 20 років служить джерелом натхнення для інших митців. За мотивами «НепрОстих» неодноразово створювали мистецькі інсталяції і перфоманси, ставили оперу, знімають кіно. І ось тепер – наш арт-бук», – розповіла Inspired Ярина Винницька, кураторка видання.

 

Юлія Табенська також проілюструвала три книги видавництва – арт-бук «Скриня. Речі Сили», дитячу книжку «Наречена» та казку «У країні сирних коників».

Вперше роман «НепрОсті» вийшов друком 2002 року.

Фото: надані видавництвом

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: