Меню & пошук

В Києві знову відбудеться Kyiv International Film Festival

В Києві знову відбудеться Kyiv International Film Festival

[ads-pc-2]

984067_464451250352053_2623139467340280266_n

Усі поціновувачі короткого метру можуть зітхнути з полегшенням та занотувати дати проведення третього Kyiv International Short Film Festival, який пройде у столиці з 21 по 25 травня. Головною локацією фестивалю традиційно стане кінотеатр «Кінопанорама». Захід презентує найширшу панораму актуального короткого метру з усього світу та найбільшу за коротку історію фестивалю програму українських стрічок. 

Фільмом-відкриттям фестивалю стане альманах під назвою «Україна_голоси», який складається із восьми коротких документальних фільмів українського виробництва. Досліджуючи життя українців, альманах віддає належне багатоаспектності і динамічності громадянського життя в Україні. На фестивалі відбудеться національна прем’єра добірки, створеної завдяки ініціативі “ІНДІ ЛАБ”.

Під час п’яти днів фестивалю буде продемонстровано близько 150 стрічок з усіх континентів, що рівномірно розділяться на 25 тематичних блоків. Майже всі фільми програми будуть вперше продемонстровані в Україні. Окрім вже звичних програм, таких як міжнародний конкурс, українська панорама, фестивальні хіти, цьогоріч з’являться національні панорами (Ісландія, Данія, Греція, Польща) та тематичні програми (короткометражні жахи, комедійні історії, фільми про різні аспекти кохання, жіночий відео-арт, світовий авангард та інші).

Завдяки суспільній ініціативі «Кіно Просто Неба» до цьогорічних локацій фестивалю додається Оpen air кінотеатр у гостинному Маріїнському парку, а плацдармом для кіношколи буде альма-матер KAMA (Kyiv Academy of Media Arts), яка стала освітнім партнером фестивалю у цьому році.

В умовах сьогодення нам довелось ввести символічну мінімальну плату за відвідування фестивалю. Квитки на кожен сеанс можна буде придбати онлайн. А для кіноманів, які хочуть взяти від фестивалю усе, діятиме спеціальна пропозиція – Festival Pass на усі покази, за ціною одноразового відвідування звичайного кінотеатру. Абонементи вже можна придбати онлайн за посиланням http://www.concert.ua/eventpage/festival-korotkometrazhnyh-filmov-01 або у касі «Кінопанорами».

Детальна програма та розклад  поступово з’являються на сайті фестивалю www.kisff.org.

Слідкуйте за новинами в соціальних мережах www.facebook.com/KyivISFF.

10346631_470673296396515_3409942960472064505_n

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: