Меню & пошук

Кіберспортсмени ведуть більш здоровий спосіб життя, ніж середньостатистична людина — дослідження

Кіберспортсмени ведуть більш здоровий спосіб життя, ніж середньостатистична людина — дослідження

Солодощами та безалкогольними напоями з цукром кіберспортсмени не зловживають.


[ads-pc-2]

Вчені з Німецького спортивного університету у Кельні з’ясували, що спосіб життя кіберспортсменів здоровіший, ніж у середньостатистичної людини, пише eSportwissen. В опитуванні взяли участь 800 геймерів різних рівнів підготовки, 86% з них — чоловіки.

«Стереотип про геймера, що споживає нездорову їжу, застарів», — заявили дослідники. Більшість геймерів добре оцінили стан свого організму — з минулого року показники не погіршилися навіть в умовах пандемії.

Фастфуд і напівфабрикати опитані майже не їдять — в середньому це відбувається два рази в тиждень. Солодощами та безалкогольними напоями з цукром кіберспортсмени теж не зловживають.

Вегетаріанцями виявилися 15% респондентів, інші їдять м’ясо майже кожен день. Добової норми фруктів і овочів дотримуються тільки 15% опитаних чоловіків і 25% жінок. При цьому геймери часто п’ють енергетики — згідно з опитуванням, в середньому за тиждень вони вживають трохи більше однієї банки.

Фізичною активністю кіберспортсмени займаються у середньому 9,5 годин на тиждень. За рекомендацією ВООЗ, молодим людям для підтримки стану здоров’я досить 7 годин. Сидячи за комп’ютером опитані проводять близько 36,5 годин на тиждень.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: