Меню & пошук

Генк Азарія більше не буде озвучувати персонажа Апу в «Сімпсонах»

Генк Азарія більше не буде озвучувати персонажа Апу в «Сімпсонах»

Чи залишиться Апу в серіалі невідомо.


[ads-pc-2]

Актор Генк Азарія відмовився продовжувати озвучувати персонажа Апу в серіалі «Сімпсони» — повідомляє The Guardian. Персонаж Апу Нахасапімапетілон — мігрант з Індії, продавець у магазині Kwik-E-Mart й один з найближчих друзів Гомера Сімпсона.

Азарія озвучував Апу з його першої появи в шоу в 1990 році. Також він став голосом інших персонажів, зокрема бармена Мо Сізлака та шефа поліції Віґґама. 

Критика персонажу Апу піднялась у 2017 році з виходом документального фільму коміка Гарі Кондаболу «Проблема з Апу» («The Problem with Apu»). Кондаболу стверджував, що персонаж Апу створює негативний стереотип людей з Південної Азії. Багато південноазіатських акторів повідомили, що їх називають «Апу» або насміхаються через стереотипи, представлені персонажем. Кел Пенн, Хасан Мінхадж, Сакіне Джаффрі й Апарна Нанчерла з’явилися в документальному фільмі Кондаболу, де вони обговорювали, як часто їм пропонували ролі продавців цілодобових магазинів або водіїв таксі.

Тоді автори серіалу відкинули критику. У квітні 2018 року в одному з епізодів серіалу Ліза Сімпсон сказала: «Те, що почалося десятиліття тому і було нешкідливим, тепер стало політично некоректним. Що ми можемо зробити?» Потім Ліза дивиться на фотографію Апу. 

Після цього епізоду Азарія вперше публічно заявив про те, що більше не хоче озвучувати Апу. В інтерв’ю програми «Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером» («The Late Show with Stephen Colbert») він зазначив, що розуміє занепокоєння  через стереотипний образ персонажа. Також актор підкреслив, що не хотів нікого образити своєю роботою.

Азарія зазначив, що не знає, чи залишать у «Сімпсонах» Апу. Самі творці серіалу не давали коментарів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: