Меню & пошук

Джоан Роулінг розповіла про сексуальне життя Дамблдора. У соцмережах її коментар висміяли

Джоан Роулінг розповіла про сексуальне життя Дамблдора. У соцмережах її коментар висміяли

Користувачі жартують про сексуальне життя Доббі та сортувального капелюха


[ads-pc-2]

Авторка книжок про Гаррі Поттера Джоан Роулінг розповіла про сексуальне життя Дамблдора в інтерв’ю для випуску Blu-Ray фільму «Фантастичні звірі: злочини Ґріндевальда». За її словами, в Дамблдора і Ґріндевальда були романтичні стосунки. Про це пише Radio Times.

«Це були пристрасні любовні стосунки. Але як трапляється в будь-яких взаєминах, гомо- або гетеросексуальних, одна людина не може знати, що насправді відчуває інша», − каже Роулінг.

Її коментар викликав активне обговорення в соцмережах. Користувачі були ним обурені, адже ні в книгах, ні у фільмах не було згадок про сексуальне життя цих персонажів.

«Роулінг всюди підтверджує, що деякі персонажі її книжок та фільмів геї, тільки не у своїх книжках і фільмах».

«Люди насміхаються з безглуздого допису Дж. К. Роулінг про те, що в Дамблдора було реальне та уявне сексуальне життя. Хіба що є редакторська примітка або сцени з геями, які довелося вирізати. А поки це просто привернення уваги».

Дехто з користувачів почав висміювати заяву письменниці та вигадувати власні теорії про сексуальне життя персонажів книжок про Гаррі Поттера.

«Ніхто:

Дж. К. Роулінг: Луна Лавґуд була бісексуальною вуаєристкою, прочойс і на чверть китаянкою. Вінґардіум Левіоса було стоп-словом Герміони. Люціус Мелфой − куколд. Про це ніколи не згадувалось, але це і так було зрозуміло».

«Ніхто:

Буквально ніхто:

Дж. К. Роулінг: Сортувальний капелюх був сексуальним партнером Дамблдора, коли Ґріндевальда не було поруч. А ще Добі був лесбійкою».

Фото: IMDb

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: