Меню & пошук

Джейсон Момоа публічно присоромив Кріса Пратта за використання пластику

Джейсон Момоа публічно присоромив Кріса Пратта за використання пластику

Все через одноразову пляшку з водою


[ads-pc-2]

Зірка фільму «Аквамен» Джейсон Момоа присоромив Кріса Пратта, відомого своєю роллю у фільмі «Вартові галактики», за використання пластикової пляшки для води. Кріс виклав в Instagram фото, на якому він рекламує спортивне спорядження Amazon з одноразовою пластиковою пляшкою в руці.

Джейсон, на відміну від фанатів Кріса, не був у захваті від фото, прокоментувавши допис так:

«Бро, я тебе люблю, але що за чорт з пляшкою води. Ніякого одноразового пластику. Ну ж бо».

Кріс погодився з Джейсоном, заспокоївши його тим, що завжди носить з собою власну пляшку. За його словами, хтось дав йому одноразову пластикову пляшку під час фотосесії, тому що він не знав, куди подіти руки.

У відповідь на це Джейсон виклав фото зі своїми дочками й Крісом, вибачився, що викликав зауваженням шквал критики Прата й пояснив, що його дуже хвилює забруднення океанів пластиком. 

Наприкінці листопада Джейсон Момоа став «Чоловіком року» австралійського журналу GQ за свої акторські досягнення й активну екопозицію. Для того, аби привернути увагу до проблеми забруднення пластиком і важливості утилізації сміття, у квітні цього року актор уперше за 7 років поголив бороду. Крім того, Момоа створив власний бренд води Mananalu. Для виготовлення пляшки використовують перероблені алюмінієві банки. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: