Меню & пошук

Дизайнерка створила жилет, на якому можна виростити сад

Дизайнерка створила жилет, на якому можна виростити сад

Рослини живляться біологічними відходами.


Дизайнерка Аруссіак Габріельян створила жилет, на якому можна виростити сільськогосподарські культури. За задумом авторки, такий жилет дозволить містянам завжди мати доступ до «ландшафту» й джерелу їжі. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от foreground design agency (@foreground.design.agency)

Проєкт має назву «Posthuman Habitats» («Постлюдський ареал») і зараз демонструється на виставці «Human (Un)limited» («Людина без меж»)  у Пекіні. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от foreground design agency (@foreground.design.agency)

У майбутньому сильна посуха й погіршення якості ґрунту, а також підвищення рівня моря та кліматичні явища змусять людство замислитись про майбутнє виробництва продовольства. Дизайнерка вважає, що проєкт зможе вирішити ці проблеми, запропонувавши кочовий спосіб життя й переносну ландшафтну систему з сільськогосподарськими культурами. Крім того, одяг сприяє здоровому харчуванню й способу життя, адже сади споживають тілесні відходи. Вона додала, що носити такий сад довго не вийде, тому що він важкий. За кілька тижнів з жилету їй вдалося зібрати кілька кілограмів врожаю: капусти, полуниці, грибів, гороху й шавлію.

«У ньому досліджуються розмиті відмінності між природою-культурою, людиною-машиною й прославляється гібридна екологія та синтетичні форми природи, які представляють наш технологічно опосередкований досвід», — ідеться в описі проєкту. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: