Меню & пошук

Дизайнерка створила жилет, на якому можна виростити сад

Дизайнерка створила жилет, на якому можна виростити сад

Рослини живляться біологічними відходами.


[ads-pc-2]

Дизайнерка Аруссіак Габріельян створила жилет, на якому можна виростити сільськогосподарські культури. За задумом авторки, такий жилет дозволить містянам завжди мати доступ до «ландшафту» й джерелу їжі. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от foreground design agency (@foreground.design.agency)

Проєкт має назву «Posthuman Habitats» («Постлюдський ареал») і зараз демонструється на виставці «Human (Un)limited» («Людина без меж»)  у Пекіні. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от foreground design agency (@foreground.design.agency)

У майбутньому сильна посуха й погіршення якості ґрунту, а також підвищення рівня моря та кліматичні явища змусять людство замислитись про майбутнє виробництва продовольства. Дизайнерка вважає, що проєкт зможе вирішити ці проблеми, запропонувавши кочовий спосіб життя й переносну ландшафтну систему з сільськогосподарськими культурами. Крім того, одяг сприяє здоровому харчуванню й способу життя, адже сади споживають тілесні відходи. Вона додала, що носити такий сад довго не вийде, тому що він важкий. За кілька тижнів з жилету їй вдалося зібрати кілька кілограмів врожаю: капусти, полуниці, грибів, гороху й шавлію.

«У ньому досліджуються розмиті відмінності між природою-культурою, людиною-машиною й прославляється гібридна екологія та синтетичні форми природи, які представляють наш технологічно опосередкований досвід», — ідеться в описі проєкту. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: