Меню & пошук

Чверть людей у світі веде недостатньо активний спосіб життя – дослідження

Чверть людей у світі веде недостатньо активний спосіб життя – дослідження

У заможних країнах люди менш фізично активні


[ads-pc-2]

Один з чотирьох людей не займається фізичними вправами достатньо, що призводить до розвитку захворювань, пов’язаних з бездіяльністю. Про це пише Time з посиланням на дослідження Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Дослідження показало, що 27,5% людей на планеті не дотримуються рекомендацій ВООЗ з фізичної активності – 75 хвилин на тиждень приділяти інтенсивним вправам і 150 хвилин – тренуванню помірної інтенсивності. Ці показники трохи покращилися з 2001 року, коли відсоток людей, які ведуть малорухливий спосіб життя складав 28.5%.

Дослідники занепокоєні такими показниками і вважають це проблемою, яку треба терміново вирішити, адже фізичні тренування – один з найкращих способів покращити стан здоров’я та запобігти розвитку хронічних захворювань.

У ВООЗ опитали 1,9 мільйонів людей зі 168 країн між 2001 та 2016 роками, які розповіли про те, яку фізичну активність передбачає їхня робота і домашні справи, як вони пересуваються та проводять вільний час.

Результати дослідження показали, що люди в країнах з високим рівнем доходу менш активні, ніж люди з країн, в яких рівень доходу низький. Це пов’язано з тим, що в заможних країнах більше людей працюють на сидячій роботі та користуються транспортом, а в бідних країнах повсякденне життя більше пов’язане з фізичною активністю. Наприклад, в Уганді лише 5,5% людей не дотримуються рекомендацій ВООЗ, а в Кувейті – 67%.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: